IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Katalog firem Obchody E-shopy Kompresory vzduchotechnika
Katalog firem

Kompresory vzduchotechnika

Náhled www stránky:
Kompresory vzduchotechnika

Adresa:

Plzeňská 169
26753 Žebrák
Česká republika
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Proklik na www stránky
Kontaktní­ osoba: Zdeněk Štuksa
Telefon: 420311532091
Fax: +420311533583
Horká linka: +420773489530

Kompresory

Hledáte spolehlivého výrobce či konstruktéra automatizační techniky a jednoúčelových strojů? Potřebujete vyrobit přístroj šitý na míru Vašim potřebám? Nechcete v budoucnosti řešit trable se servisem či případnou opravou konkrétní techniky? Chcete jednoduše dostat produkt té nejvyšší kvality od prověřeného a léty praxe proškoleného profesionála? Obraťte se na firmu Ing. Zdeněk Štuksa. Co všechno děláme?

Na našich webových stránkách naleznete internetový obchod se širokou nabídkou zboží. Můžete vybírat z celé řady kompresorů. V portfoliu produktů nabízíme kompresory bezolejové, pístové, potravinářské, dentální či šroubové. Samozřejmostí je i veškeré nutné příslušenství a tlakové nádoby. To vše za senzační ceny. Naše nabídka je cenově velice dostupná a obsahuje celou řadu zlevněného zboží. Jednoduchý kompresor se sacím výkonem 222 litrů za minutu u nás pořídíte již od 4600 Kč. Dále u nás najdete celou sadu zboží na úpravu vzduchu, rozvody vzduchu a hadice, pneumatické válce a ventily, kulové kohouty, spojovací materiál, pneumatické nářadí či měřící techniku.

Firma Ing. Zdeněk Štuksa nabízí kvalitní zboží a služby v oblasti kompresory a vzduchotechnika. Kromě již připraných setů zboží, firma zhotovuje i projekty na zakázku. Například kompletní návrh a montáž rozvodů vzduchu, poradenství spojené s problematikou vzduchotechniky a jejího využiti k automatizaci výroby atd. Firma si zakládá na osobním a vstřícném přístupu ke všem svým zákazníkům. Na webových stránkách firmy naleznete krom internetového obchodu i katalogy zboží ve formátu pdf připravené k tisku a produktové listy obsahující technickou dokumentaci jednotlivých produktů, což významně usnadní výběr ideálního řešení pro Vás či Vaši firmu. O službách firmy ledacos vypovídají i dostupné reference na nezávislých internetových stránkách.


Ukázat na Google Maps
  
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Newsflash

Elektronický gigant Siemens a jeho systém řízení domácnosti

siemenssmDomácí automatizaci nabízí také Siemens AG, největší výrobce elektroniky na světě. Jeho systém Synco living je určen pro rodinné domky nebo byty a slouží pro nezávislé řízení teploty v jednotlivých místnostech. Kromě vytápění a regulace ohřevu teplé vody umožňuje Synco living řídit také osvětlení, rolety a žaluzie či garážová vrata a má integrované bezpečnostní komponenty.