IT Dům

magazín: Inteligentní dům

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

U:fon zavádí nový přístroj pro pevnou linku, zájem o tyto služby totiž stále roste

Email Tisk PDF

Operátor U:fon zavádí na trh novou pevnou linku – bezdrátový přístroj Olive, který disponuje novými funkcemi a nahrazuje starší přístroje. Počet prodejů pevných tarifů od U:fona totiž v roce 2013 vzrostl o desítky procent, ačkoli celkový počet pevných linek v ČR trvale klesá.

Oproti volání z mobilních telefonů a konkurenci jsou domácí linky U:fona velmi výhodné – především díky nízké ceně za volání (1,50 Kč za minutu). Tarify začínají na 179 Kč. Nový přístroj Olive V-FC9300 může uložit až 500 telefonních kontaktů, má větší kapacitu baterie a výkonnější displej. Nabízí také možnost posílat SMS zprávy, pouštět hlasitý odposlech či využívat funkci rychlé volby. Má v sobě také zabudovaný záznamník, uživatelů mohou využít také nové aplikace – budík, kalendář či stopky.

Další výhoda, kterou pevná linka U:fona zákazníkům nabízí, spočívá v samotném telefonním přístroji Olive a použité CDMA technologii. Telefon nevyužívá klasickou pevnou přípojku, ale funguje bezdrátově v U:fonově síti. Díky tomu lze zřídit pevnou linku i v místech, kde není telefonní přípojka zavedena, například na chalupě.

Ačkoli celkový počet pevných linek v České republice od konce devadesátých let trvale klesá, v mnoha aspektech je mobilní telefony nemohou plně nahradit. Své místo tak pevné linky stále mají v domácnostech i ve firmách. Díky zajímavým nabídkám tarifů operátora U:fon je navíc možné za volání ušetřit nemalé částky.

U:fon především nabízí nízkou cenu volání z pevné linky – na pevné linky, do mobilních sítí i do 30 zahraničních destinací (vybrané země EU, USA, Kanada, Rusko) za pouhých 1,50 Kč za minutu včetně DPH. To je méně, než volání z mobilu na mobil u většiny paušálních mobilních tarifů. U tarifů nechybí ani porce volných minut a SMS. Kompletní ceníky hlasových i datových služeb U:fon naleznete na těchto webových stránkách http://www.ufon.cz.

AddThis Social Bookmark Button
 

Komentáře  

 
0 #2 Karfigolka 2015-10-08 12:03
Stejně jako roste zájem o dalekohledy. Je to až k nevíře, ale jako moderní vybavení ho má doma už spoustu lidí http://www.edalekohledy.cz/
 
 
0 #1 akjefkkzre 2014-02-04 05:58
rcsyejuevn, rvfkqqgcnu , cgfinotzvv: http://www.fgzirnzbjn.com/, http://www.rhixiacafw.com/ rvfkqqgcnu
 

Nejbližší události

Žádné události

Kalendář událostí

listopad 2017
Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3


Newsflash

Výrobce přístrojů Moeller - Eaton a hokej v Pardubicích

logo_moellersmK významným výrobcům elektroinstalačních přístrojů pro domácí automatizaci je německý koncern Moeller se svojí českou dcerou Moeller Elektrotechnika, který se loni včlenil pod americký koncern Eaton Corporation. Společnost Moeller Elektrotechnika je současně dlouholetým generálním partnerem extraligového týmu HC Moeller Pardubice. (V článku následuje názorná ukázka komplexního řešení inteligentního domu.)